O profesoară de geografie în vârstă de 24 de ani din Australia a corupt un elev de doar 14 ani pentru a întreţine relaţii sexuale în sălile de clasă, în maşină şi pe scara şcolii, bombardându-l cu mesaje disperate.
Potrivit Daily Mail, este vorba despre Monica Elizabeth Young, în vârstă de 24 de ani, care - la proces - a pledat vinovată la trei acuzaţii de relaţii sexuale agravante cu un minor, după ce mătuşa şi vărul băiatului au văzut-o cu elevul în maşina ei şi au alertat autorităţile.
Young l-a ”agăţat” pe băiat pe Instagram, după care conversaţiile lor s-au mutat la Snapchat, unde ea i-a cerut să-i trimită poze cu el - făcând astfel schimb de ”fotografii îndrăzneţe”, potrivit instanţei de judecată din New South Wales.
De asemenea, ea l-a apelat pe băiat pe FaceTime - în condiţiile în care ea era profesoara lui de geografie, ştiinţe şi educaţie fizică de şase ori pe săptămână. Young a apelat la Facetime după închiderea şcolii la începutul anului 2020, din cauza Covid.
Cei doi s-au întâlnit din nou când şcoala s-a deschis, şase săptămâni mai târziu, la mijlocul lunii mai, iar comunicarea lor online s-a transformat într-una fizică până în iunie. Relaţiile au durat două săptămâni, iar profesoara i-a oferit băiatului un sex oral drept ”cadou, de adio”, în ultima zi de şcoală.
Young l-a manipulat pe adolescent, asaltându-l cu mesaje text, prin care îl implora pentru sex. Tot ea l-a rugat să o îmbrăţişeze la şcoală în faţa altor elevi, după care l-a batjocorit, spunând că „nu are sânge în instalaţie”. Tupeul era o tactică frecventă a profesoarei, ca să-l convingă pe băiat să întreţină acte sexuale: „Este periculos dacă suntem prinşi, dar dacă o facem, o să merite”, spunea ea în mesaje.
Între 24 iunie şi 6 iulie 2020, perechea a întreţinut relaţii sexuale de mai multe ori, inclusiv la şcoală, dar şi în maşina ei sau într-un parc din apropiere. Iar cea mai mare infracţiune a avut loc în clasele şcolii. Relaţiile s-au încheiat doar când mătuşa şi vărul băiatului l-au văzut urcând în maşina profesoarei Young. Ea ar putea fi condamnată până la 12 ani de închisoare pentru aceste infracţiuni. Joi, instanţa a aflat că profesoara Young a fost abuzată sexual în copilărie de un elev de aceeaşi vârstă ca şi victima ei, iar avocatul a susţinut că ar putea exista o legătură subconştientă între propria traumă şi victimă. Ea a declarat cu ochii în lacrimi în faţa instanţei că „regretă” şi a implorat să fie iertată.
O profesoară de 24 de ani a corupt sexual un elev de 14 ani
27 iunie 2021
- citeşte totul despre:
- profesoara,
- coruptie sexuala,
- minor,
- scoli,
- acuzatii





Din aceeaşi categorie:
Cum poţi fi buzunărit în câteva secunde. Locurile în care portofelul nu trebuie ţinut niciodată
(13 martie 2018)
550 vizualizări
Cornel Galeş, fostul soţ al Ilenei Ciuculete, a murit într-un accident de maşină
(2 decembrie 2019)
436 vizualizări
Care sunt cele mai periculoase ţări din lume
(16 decembrie 2015)
261 vizualizări
Senzaţii tari la înălţime
(15 iulie 2013 - Clara ION)
130 vizualizări
Una dintre cele mai frumoase peşteri ale lumii se află în România
(24 iulie 2017)
629 vizualizări
Vacanţă de coşmar cu o agenţie de turism din Sinaia
(30 august 2014 - Răzvan BUNEA)
613 vizualizări
Primele semne care indică autismul la copii
(23 aprilie 2019)
170 vizualizări
Guineea Ecuatorială – o ţară cu adevărat exotică
(17 octombrie 2015)
1638 vizualizări
Pfizer va cere autorizarea pentru procedura de administrare a celei de-a treia doze persoanelor vaccinate, după ce situaţia din Israel
(9 iulie 2021)
104 vizualizări
Salma Hayek, diagnosticată cu o formă gravă de Covid-19, a refuzat să meargă la spital: „Prefer să mor acasă”
(20 mai 2021)
144 vizualizări
Povestea cutremurătoare a lui Marius Balo, profesorul român aflat de şase ani într-o închisoare în China pentru un prejudiciu de 80 de dolari
(10 ianuarie 2020)
161 vizualizări
Descoperire uluitoare într-o peşteră din Brazilia
(19 noiembrie 2013)
239 vizualizări
Semnal de alarmă: Două simptome destul de atipice pentru COVID-19 au început să apară tot mai des ca primă manifestare a bolii
(24 august 2020)
149 vizualizări
De ce este noul coronavirus atât de infecţios? Posibilele puncte de intrare ale sale în organism
(24 aprilie 2020)
292 vizualizări
Un sfert din locuitorii Madridului, sub carantină totală. Poliţia va folosi drone pentru controlul rezidenţilor
(25 ianuarie 2021)
72 vizualizări
Franţa vrea să impună amenzi pe loc pentru hărţuirea sexuală în spaţii publice
(22 martie 2018)
74 vizualizări
Tulcea: Descoperire arheologică de excepţie, la Sfântu Gheorghe
(23 martie 2014)
217 vizualizări
.jpg?width=60&height=60&cropratio=1:1&image=/images/stories/fructe(1).jpg)
Fructele cu cele mai puține calorii. Drept urmare, consumul lor poate reduce

Să începem direct: dacă ai deschis articolul ăsta, probabil vrei să afli cum
Ia zi, Bulă, obişnuieşti să fumezi?
Bulă: – Mmm… Aşa şi aşa…
– Dar cât înseamnă „aşa şi aşa”?
– Mmm… Păi cam 4 pachete pe zi.
– Dulciuri mănânci? – Mmm… Aşa şi aşa…
Cam 5 ciocolate pe zi.
– Sărat mănânci?
– Mmm… Aşa şi aşa… Cam o solniţă pe zi pun în mâncare.
– Grăsimi mănânci? – Mmm… Aşa şi aşa…
Cam un kil- două de slană pe zi…
– Prăjit mănânci?
– Mmm… Aşa şi aşa… Pe zi… Cam câte o omletă de 4 ouă şi cartofi prăjiţi, asezonaţi cu cârnaţi
.– Aha… Dar de băut, bei? – A, da! De băut, beau!



„Omul cel mai fericit e cel care-i face fericiţi pe cât mai mulţi oameni.” — Denis Diderot
Curs valutar
2 aprilie 2024

EURO = 4.9705 RON


USD = 4.6276 RON


GBP = 5.8148 RON

Top articole
-
Paştele, cea mai mare sărbătoare a creştinătăţii. Ce semnificaţie are Învierea Domnului
Publicat la data de 20 aprilie 2025
-
Joia Mare - tradiţii şi obiceiuri
Publicat la data de 17 aprilie 2025
-
Ce semnificaţii are Vinerea Mare, ziua răstignirii Mântuitorului
Publicat la data de 18 aprilie 2025
-
Ce nu se ştie despe puterile lumânărilor din Joia Mare
Publicat la data de 17 aprilie 2025
-
Începe Săptămâna Mare, cu slujbe şi obiceiuri în fiecare zi
Publicat la data de 14 aprilie 2025
-
Ce nu ai voie să faci în Marţea Albă, în a treia zi de Paşte!
Publicat la data de 22 aprilie 2025
-
Creştinii celebrează Floriile, care deschid perioada sărbătorilor de Paşte. Peste 1,3 milioane de români îşi serbează onomastica
Publicat la data de 13 aprilie 2025
-
De ce nu este bine să mănânci urzici şi oţet în Săptămâna Mare. Semnificaţia nebănuită pe care o au aceste alimente
Publicat la data de 14 aprilie 2025
-
Superstiţii de Sfântul Gheorghe. Ce este interzis să faci azi, nu ai voie sub nicio formă
Publicat la data de 23 aprilie 2025
-
Marţea albă, a treia zi de Paşte. Ce trebuie să faci cu ouăle sparte rămase
Publicat la data de 22 aprilie 2025