AFI Ploieşti a dat startul sezonului cadourilor, lansând campania de iarnă „Bucuria de a surprinde”. Clienţii mall-ului pot găsi cele mai inspirate cadouri pentru cei dragi, bucurându-se atât de momentul dăruirii, cât şi de întregul ritual al alegerii cadoului perfect.
„Bucuria de a surprinde” este cea mai nouă campanie creată în jurul platformei de comunicare Oameni ca noi, lansată în primăvara acestui an. În spiritul ideii că sărbătorile cele mai frumoase sunt alături de familie, campania va aduce în prim plan Familia AFI Ploieşti, aleasă în urma concursului din această toamnă. Elena, Andrei şi micuţa Daria, de doar 8 luni, vor să transmită bucuria Crăciunului alături de AFI Ploieşti.
Cei care doresc să aleagă cele mai potrivite cadouri de la AFI Ploieşti, pot primi unul dintre cele 5000 de premii garantate în perioada 15 noiembrie – 31 decembrie 2017. În plus ei pot intra şi în tragerea la sorţi pentru şansa de a câştiga unul dintre cele 100 de AFI Gift Cards cu valoarea de 300 de lei fiecare, oferite în luna ianuarie.
Mai mult, pe 6 decembrie, de Moş Nicolae, AFI Ploieşti oferă clienţilor săi un cadou muzical: Andra Gogan, artista care este vocea Doctoriţei Pluşica şi a Sofiei, două personaje de desene animate extrem de îndrăgite de cei mici, va susţine un concert live, chiar în mall, începând cu ora 18:00. Astfel, ploieştenii vor avea ocazia de a petrece o zi plină cu surprize şi muzică şi chiar să interacţioneze cu artista care va rămâne la o sesiune specială de autografe după concert.
„Cu toţii aşteptăm cu nerăbdare sărbătorile de iarnă, când ne bucurăm nestingherit, ne surprindem unii pe alţii şi creăm amintiri de neuitat. Prin noua campanie de Sărbători ne dorim să îi surprindem plăcut, la rândul nostru, pe cei care aduc spiritul sărbătorilor la ei în familie şi să îi recompensăm cu cât mai multe cadouri şi bună dispoziţie. Campania aceasta este cu atât mai specială, fiind încărcată de emoţie pentru familia Ioan, care se află la prima apariţie în noul rol, acela de a fi imaginea AFI Ploieşti”, a declarat Iulia Borşan, Corporate Marketing Director AFI Europe.
De Sărbători, AFI Ploieşti dăruieşte clienţilor săi bucurie prin surprizele oferite, dar le aduce şi o provocare: aceea de a duce Bucuria de a surprinde mai departe, în casele celor dragi! Informaţii despre campania AFI Ploieşti, dar şi cele mai noi detalii despre activităţile din cadrul mall-ului puteţi găsi pe www.afi-ploiesti.ro sau pe pagina oficială de Facebook.
Trăieşte bucuria de a surprinde la AFI Ploieşti
22 noiembrie 2017

Din aceeaşi categorie:
Scad tarifele la electricitate. ANRE va recalcula în minus preţurile
(21 aprilie 2018)
82 vizualizări
Ministrul Finanţelor: Consultantul fiscal va oferi asistenţă în permanenţă, precum medicul de familie
(24 aprilie 2017)
396 vizualizări
România va acorda Republicii Moldova un împrumut nerambursabil de 100 de milioane euro până în 2020
(28 august 2015)
76 vizualizări
Domo şi Flanco pregătesc o tranzacţie pentru detronarea Altex
(18 martie 2014)
244 vizualizări
Preţul gazelor naturale destinate populaţiei a fost îngheţat
(30 iunie 2016)
50 vizualizări
ANAF publică lista datornicilor
(28 martie 2016)
453 vizualizări
ANPC a închis supermarketul Carrefour din Ploieşti Shopping City
(23 februarie 2022)
1884 vizualizări
Bateriile cu mercur interzise în jucării, ceasuri şi telecomenzi
(12 octombrie 2013)
106 vizualizări
Muncitorii din fabricile Zara au ascuns mesaje de ajutor în haine
(13 noiembrie 2017)
500 vizualizări
Volkswagen investeşte 800 milioane euro în Polonia
(19 martie 2014)
99 vizualizări
Ce trebuie să faci dacă ţi-a fost anulat zborul
(26 iunie 2018)
177 vizualizări
Competiţie acerbă pentru găzduirea a două agenţii europene după Brexit
(3 august 2017)
314 vizualizări
Publicaţiile trustului The New York Times au depăşit un milion de abonaţi online
(7 august 2015)
29 vizualizări
Zece milioane de euro de la UE pentru extinderea gazoductului Iaşi-Ungheni
(10 septembrie 2014)
58 vizualizări
Companiile olandeze în topul investitorilor străini din România
(5 ianuarie 2014)
3772 vizualizări
Ordinul ANPC în urma controlului la Raiffeisen Bank a fost emis
(21 octombrie 2017)
552 vizualizări
Gazprom ar putea anula tarifele preferenţiale la gaze acordate Ucrainei
(2 martie 2014)
56 vizualizări

Oamenii de stiinta germani au descoperit cea mai veche branza din lume. E

Jocurile de noroc arată la fel în întreaga lume, însă dacă te uiți pe hartă, ai
Ia zi, Bulă, obişnuieşti să fumezi?
Bulă: – Mmm… Aşa şi aşa…
– Dar cât înseamnă „aşa şi aşa”?
– Mmm… Păi cam 4 pachete pe zi.
– Dulciuri mănânci? – Mmm… Aşa şi aşa…
Cam 5 ciocolate pe zi.
– Sărat mănânci?
– Mmm… Aşa şi aşa… Cam o solniţă pe zi pun în mâncare.
– Grăsimi mănânci? – Mmm… Aşa şi aşa…
Cam un kil- două de slană pe zi…
– Prăjit mănânci?
– Mmm… Aşa şi aşa… Pe zi… Cam câte o omletă de 4 ouă şi cartofi prăjiţi, asezonaţi cu cârnaţi
.– Aha… Dar de băut, bei? – A, da! De băut, beau!



„Omul cel mai fericit e cel care-i face fericiţi pe cât mai mulţi oameni.” — Denis Diderot
Curs valutar
2 aprilie 2024

EURO = 4.9705 RON


USD = 4.6276 RON


GBP = 5.8148 RON

Top articole
-
Cele mai periculoase flori de apartament
Publicat la data de 14 iulie 2025
-
Cum a fost înfrântă temuta flotă a lui Goering de o
Publicat la data de 14 iulie 2025
-
Pasiune şi moarte: Lili Brik şi Maiakovski
Publicat la data de 15 iulie 2025
-
De unde vin fructele? File din istoria păcănelelor
Publicat la data de 11 iulie 2025