Managerul restaurantului McDonald’s Ploieşti Nord, Monica Marişoiu, se numără printre cei 380 de manageri ai restaurantelor McDonald’s care au câştigat premiul Ray Kroc, care se acordă celor mai performanţi manageri ai restaurantelor McDonald’s la nivel mondial.
Fericita câştigătoare este singura care aduce anul acesta premiul în România şi va participa la decernarea premiilor care va avea loc, anul viitor, în Orlando, Florida. În cadrul evenimentelor, aceasta îi va cunoaşte pe liderii globali ai lanţului de restaurante McDonald’s, va avea acces la o serie de evenimente exclusiviste alături de manageri şi lideri internaţionali şi va beneficia de un bonus financiar.
Monica a avut posibilitatea de a ajunge printre câştigători datorită faptului că McDonald's ajută angajaţii să-şi dezvolte cariera profesională până la cel mai înalt nivel, compania fiind dedicată angajamentului de a crea oportunităţi de angajare pentru persoanele de toate vârstele şi din toate mediile sociale. McDonald’s oferă oportunităţi de dezvoltare şi promovare în interiorul companiei, astfel că aproximativ 90% dintre persoanele care au ajuns manageri de restaurante şi-au început cariera ca membri crew.
Premiul Ray Kroc celebrează realizările celor mai buni manageri de restaurante McDonald’s din peste 70 de ţări şi recunoaşte meritele managerilor care inspiră prin exemplul personal şi reuşesc să obţină rezultate excelente în cadrul restaurantului pe care îl coordonează. Numele premiului vine de la fondatorul McDonald’s şi a fost oferit pentru prima oară în anul 1999, în SUA, continuând să fie acordat la nivel internaţional pentru a celebra meritele managerilor implicaţi, care au un rol esenţial atât pentru echipă, cât şi pentru clienţii care trec pragul restaurantelor respective.
În cazul în care doreşti să aplici pentru o carieră la McDonald’s, toate informaţiile privind posturile disponibile, procesul de recrutare şi beneficiile acordate angajaţilor McDonald’s sunt disponibile pe site-ul companiei, în secţiunea carieră www.mcdonalds.ro/cariera.
Managerul restaurantului McDonald’s Ploieşti Nord a câştigat un premiu internaţional
5 noiembrie 2021





Din aceeaşi categorie:
Fabrica de volane din Baia Mare, care produce pentru Volkswagen, Fiat şi Ford, îşi închide porţile
(21 aprilie 2018)
93 vizualizări
FMI: Redresarea zonei euro nu este suficient de solidă
(20 iunie 2014)
74 vizualizări
Statul taie ajutoarele sociale persoanelor care nu au plătit taxele şi impozitele
(7 mai 2014)
76 vizualizări
Nu mai sunt bani pentru "Prima Casă"
(13 iulie 2014)
297 vizualizări
Salariile profesorilor, întârziate cu o săptămână
(9 ianuarie 2014)
137 vizualizări
Fiscul o execută la Antonia. Cât are de dat artista statului
(30 decembrie 2015)
59 vizualizări
Guvernul a aprobat normele de acordare a voucherelor de vacanţă
(21 decembrie 2017)
135 vizualizări
Seceta face ravagii. Producţii mai mici cu 25% la grâu şi cu 50% la porumb
(3 august 2015)
207 vizualizări
Cea mai nouă lege a guvernului Grindeanu. Tinerii vor primi salarii început de 2.500 de lei
(2 februarie 2017)
333 vizualizări
Selgros îngheaţă colaborarea cu Avicola Călăraşi
(30 octombrie 2013)
112 vizualizări
Team Net International, firmă apropiată lui Sebastian Ghiţă, a câştigat licitaţia pentru mentenanţa sistemului informatic al cardului de sănătate
(1 iulie 2016)
317 vizualizări
România e pe ultimul loc la absorbţia fondurilor UE
(1 martie 2016)
235 vizualizări
Cea mai profitabilă companie de stat: De la insolvenţă, la profit record
(10 noiembrie 2016)
72 vizualizări
Tarom a semnat contractul pentru achiziţia în leasing a două avioane noi Boeing 737-800 NG
(6 mai 2017)
510 vizualizări
Anul viitor, românii vor plăti accize mai mici
(1 octombrie 2013)
72 vizualizări
"Planul Juncker” prelungit până în 2020
(13 decembrie 2017)
44 vizualizări
Înregistrarea electronică pentru Loteria Vizelor 2019, blocată din cauza unei defecţiuni tehnice
(13 octombrie 2017)
153 vizualizări

Oamenii de stiinta germani au descoperit cea mai veche branza din lume. E

Jocurile de noroc arată la fel în întreaga lume, însă dacă te uiți pe hartă, ai
Ia zi, Bulă, obişnuieşti să fumezi?
Bulă: – Mmm… Aşa şi aşa…
– Dar cât înseamnă „aşa şi aşa”?
– Mmm… Păi cam 4 pachete pe zi.
– Dulciuri mănânci? – Mmm… Aşa şi aşa…
Cam 5 ciocolate pe zi.
– Sărat mănânci?
– Mmm… Aşa şi aşa… Cam o solniţă pe zi pun în mâncare.
– Grăsimi mănânci? – Mmm… Aşa şi aşa…
Cam un kil- două de slană pe zi…
– Prăjit mănânci?
– Mmm… Aşa şi aşa… Pe zi… Cam câte o omletă de 4 ouă şi cartofi prăjiţi, asezonaţi cu cârnaţi
.– Aha… Dar de băut, bei? – A, da! De băut, beau!



„Omul cel mai fericit e cel care-i face fericiţi pe cât mai mulţi oameni.” — Denis Diderot
Curs valutar
2 aprilie 2024

EURO = 4.9705 RON


USD = 4.6276 RON


GBP = 5.8148 RON

Top articole