94- Final. Petrolul pierde ultimul meci jucat în Antalya.

92- Grozav, pe contraatac, are sansa de a face 3-1, dar apara Pecanha.

89- GOL TEREK, Komorowski marchează după un corner. 2-1 pentru Terek

88- Terek revine în atac si obtine un corner

85- Rusii cer penalty la o patrundere a lui Ivanov, nu se acorda nimic

84- Petrolul domina cu autoritate si cauta golul victoriei

81- Achim intra în locul lui Alcenat, Pires a intrat si el in locul lui Teixeira

78- GOOOOOOOOL PETROLUL!  Albin, intrat pe teren de 13 minute, restabileste egalitatea: 1-1

75- Petrolul fortează, obtine două cornere, dar nu reuseste sa înscrie!

70 GOL TEREK. A marcat Mauricio! 1-0 pentru echipa din Cecenia

66 - Petrolul replică în atac, portarul lui Terek reţine un sut puternic expediat de  la 17 metri

65- Albin a intrat la Petrolul. E prima apariţie a lui în meciurile din Antalya

62- Terek forţează, reluarea lui Ivanov e parată de Pecanha

61- ocazie pentru Terek, Pecanha se opune la o fază periculoasă lucrata de Lebedenko şi Bokila

58 - Grozav îi dă o pasă foarte bună lui Cana, dar brazilianul lui Terek ratează

55- Manasse primeşte galben pentru un fault la Mauricio

53- Terek a început mai agresiv repriza secundă, Bokila a fost blocat în careul Petrolului

45 pauza, scorul este 0-0

42- Zicu trage de la 30 de metri, fără succes! petrolul domină, pasează mai bine, dar nu marchează!

31 - lovitura libera pentru Petrolul, mingea trimisa de Mutu loveste zidul!

28- Grozav rateaza după un şut al lui Lebedenko

24 - Mutu are o ocazie pentru Petrolul, dar trimite peste poartă!

22- a început să plouă puternic, jocul are de suferit!

20- Petrolul pasează mai bine, ruşii sunt mai direcţi!

16- Ocazie mare Terek, Bokila a tras în bară după o pasă primită de la Kanu!

14- Petrolul are prima ocazie de gol, şut pe poarta ruşilor, de la 13 metri

7- Terek are ocazie de gol, după un corner, dar Kanu nu prinde cadrul porţii petroliste.

1 - Zicu, Mutu si Teixeira sunt titulari la Petrolul, Grozav si Bokila joacă din primul minut pentru Terek.